Zaznacz stronę

Usuń ból
-natychmiast

Psychosomatic Pain Relief Therapy™ to pionierska metodologia samodzielnej regulacji bólu, dzięki której możesz się pozbyć przewlekłego, niepotrzebnego bólu, nawet jeśli doskwierał Ci przez wiele lat.

Program Badań

Edukacja

blank

Ulga od bólu

Psychosomatyczna Terapia bólu Przewlekłego

Natychmiastowy efekt

 

 

W 99% udanych przypadków wystarcza jedna sesja…

blank

Odzyskaj kontrolę

Plecy

Umysł

Kark

Stawy

Regulacja bólu

Psychosomatyka

Obręcz barkowa

Głowa

Ciało

blank

Skorzystaj

Jak się zakwalifikować?

Aby skorzystać z sesji Psychosomatic Pain Relief Therapy™, musisz się upewnić, że ból, którego chcesz się pozbyć, nie jest oznaką aktywnej choroby lub niewyleczonego urazu. Pamiętaj, że ból jest jednym z kluczowych elementów diagnostycznych i jest potrzebny, jeśli w Twoim organizmie dzieje się coś, co wymaga uwagi medycznej. Protokół PPRt  zezwala na usunięcie jedynie przewlekłego bólu, który nie stanowi już potrzebnej  informacji o bieżących jednostkach chorobowych.

W tym celu musisz przygotować następujące dokumenty dotyczące bólu, który Ci doskwiera:

R

Zaświadczenie lekarskie o bieżącym leczeniu przeciwbólowym.

R

Wyniki badań bolącego obszaru z ostatnich 6 miesiący.

R

Aktualne zalecenie lekarskie stałych lub doraźnych leków przeciwbólowych, które przyjmujesz (nawet jeśli nie są na receptę).

p

Masz pytania/wątpliwości? Kliknij tutaj

Spotkanie

Efekt w ciągu 1 sesji

W ramach sesji edukacyjnej poznasz i przejdziesz cały proces Psychosomatic Pain Relief Therapy™, podczas którego współpracując z częścią Twojej psychiki odpowiedzialną za odczuwany ból, dokonasz regulacji jego natężenia.
Kiedy ból nie ma żadnego medycznego uzasadnienia, aby Cię niepokoić, możesz go wyłączyć. Nauczysz się tego krok po kroku. Metoda jest w pełni bezpieczna.

 

blank

Umów się

Sprawdź wolne terminy w najbliższej miejscowości

Na terenie Polski, sesje odbywają się w Poznaniu, Wrocławiu, Legnicy i Łodzi.

Jeśli wybrany przez Ciebie termin jest już zajęty, wpisz się na listę rezerwową. Być może będziemy mogli wyznaczyć dodatkową datę.

blank

Autor metody

Michał Będkowski

Sesje prowadzi autor terapii Psychosomatic Pain Relief Therapy™, edukator z 15-letnim międzynarodowym doświadczeniem w pracy z trudnymi emocjami i traumą. Specjalizuje się w podejściu changeworking’owym, gdzie największy nacisk położony jest na mierzalne efekty wprowadzanej zmiany jakości życia. Certyfikowany: Coach VCC, Praktyk OldPain2Go®, Praktyk terapii IEMT™. Doświadczenie zdobywał w Wielkiej Brytanii, Włoszech i Polsce.

 

[video_lightbox_youtube video_id=”iXlhsbx5XlI&rel=false” width=”1080″ height=”720″ anchor=”//pprtherapy.com/wp-content/uploads/2019/10/play.png”]

blank

Metoda PPRt

Poznaj szczegóły

Metodologia Psychosomatycznej Terapii Bólu przewlekłego została opracowana na podstawie faktów dotyczących właściwości i funkcji bólu przewlekłego w ludzkim organizmie oraz wieloczęściowej struktury umysłu. Wykorzystywane podejście psychosomatyczne wywodzi się z opartych na dowodach („evidence based”) systemach pracy z…

blank

Promocja

Weź udział w Programie Badań i zyskaj 400,- zł 

Psychosomatyczna Terapia Bólu przewlekłego (PPRt) jest tak skuteczna, iż staramy się o uzyskanie na nią dofinansowań dla pacjentów z funduszu służby zdrowia. Jeśli zechcesz nam pomóc, przekazując dodatkową opinię lekarską po sesji, odwdzięczymy się rabatem -80% !

Opinie

Rekomendacje

Przez blisko rok borykałem się z bólami karku, choć nie miałem żadnego urazu. W trakcie sesji na temat innej kwestii, zajęliśmy się przy okazji również tym bólem. Po około 20 minutach cały ból zniknął w jednej chwili i od tamtej pory już nie wrócił. Niesamowite!

blank

Dawid Tkacz

Sesji było kilka, z czego traumą wystarczyło się zająć tylko na jednej z nich, stosując m.in. metodę IEMT. Niemal natychmiast nastąpiło odpięcie siły emocji od nawracających wspomnień, a trwało to 15 minut.
15 lat przepracowane w 15 minut… Nie ma słów, którymi mogłabym wyrazić moją wdzięczność.

blank

Katarzyna Tarnowska